UWAGA!!!

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:

  • REJESTRACJA PACJENTÓW TELEFONICZNA, OSOBISTA LUB PRZEZ OSOBY TRZECIE (PREFERUJEMY REJESTRACJĘ TELEFONICZNĄ)
  • PACJENTOM UDZIELANE SĄ TELEPORADY LUB PORADY OSOBISTE
  • W SYTUACJI, KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE PACJENT ZOSTANIE UMÓWIONY NA KONKRETNĄ GODZINĘ DO LEKARZA
  • PROŚBĘ O PRZEPISANIE LEKÓW DO KONTYNUACJI LECZENIA NALEŻY ZGŁOSIĆ TELEFONICZNIE, EMAILEM LUB ZOSTAWIĆ W SKRZYNCE NA RECEPTY PRZY WEJŚCIU DO PRZYCHODNI. W SPRAWIE KODU DO RECEPTY PROSIMY DZWONIĆ DO REJESTRACJI LUB ODEBRAĆ RECEPTĘ OSOBIŚCIE W PRZYCHODNI.
  • LABORATORIUM JEST NIECZYNNE W SOBOTY DO ODWOŁANIA.

Ze względu na państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń.

TeleporadyE-receptyApteka
Zapisy pacjentów na szczepienie COVID-19 w rejestracjach.

Uprzejmie prosimy, by wizyty w przychodni ograniczyć do niezbędnego minimum. Lekarze rodzinni udzielają porad i przedłużają Państwu recepty na leki drogą telefoniczną lub mailową. Lekarze specjaliści udzielają porad i przedłużają recepty w formie teleporad lub wizyty osobistej.

Dla Państwa bezpieczeństwa rekomendujemy poruszanie się po przychodni w maseczkach ochronnych i jednorazowych rękawiczkach. Starajmy się nie dotykać niepotrzebnie przedmiotów na terenie przychodni (poręcze, przyciski, klamki).

Dbajmy o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo personelu przychodni, gdyż w przypadku stwierdzenia zakażenia na naszym terenie będziemy zmuszeni zamknąć przychodnię, a personel poddać przymusowej kwarantannie.

Liczymy na Państwa wsparcie i zrozumienie.